Novinky

V této sekci serveru Pes přítel člověka se vám snažíme přinášet maximální množství aktuálních informací ze světa psů, přesto nemůžeme být všude. Pokud tedy máte takové informace, které by mohly zajímat i ostatní čtenáři našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@pespritelcloveka.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme v nejkratším možném termínu.

 

<<<123>>>

Mezinárodní agility závod Silesian Open se letos konal ve dnech 6. – 8. ledna ve městě Czeladz v Polsku. Závody posuzovali rozhodčí Petr Pupík (CZ) a Mirja Lapanja (SLO). Závodu se zúčastnilo i několik českých týmů a některým se opravdu velmi dařilo!
Ilustrační foto: K. Terčová

Čtěte dále
Publikováno: 11.1.2017 11:16:09
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Agility

V sobotu 7. 1. proběhl v Horních Počernicích 1. kvalifikační závod na mistrovství světa a mistrovství Evropy v dogdancingu. Posuzovaly zde rozhodčí Petra Malá, Lucie Smolíková a Tereza Zůnová. Zúčastnilo se celkem 5 týmů v kategorii Heelwork to music a 10 týmů v kategorii Freestyle.
Foto: M. Irglová

Čtěte dále
Publikováno: 9.1.2017 18:59:06
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Tanec se psem

Máte rádi psy a chcete se naučit, jak svého budoucího mazlíčka správně vycvičit? Pestrá společnost vám právě teď nabízí skvělou příležitost!

Čtěte dále
Publikováno: 23.12.2016 12:40:20
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Podobných obrázků vidíme každý rok spoustu. Díky silvestrovským oslavám se ročně ztratí desítky psů, kteří ze strachu z petard, dělobuchů a ohňostrojů utečou. A tak majitelé nejen těchto psů vybízejí - buďme k sobě ohleduplní.

Čtěte dále
Publikováno: 22.12.2016 17:15:19
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
Charitativní sbírka pro útulky

Již čtvrtým rokem organizuje e-shop krmení.cz tradiční charitativní sbírku pro pejsky a kočičky v útulcích. Ke každému vašemu příspěvku přispěje krmeni.cz stejnou měrou. Po ukončení sbírky (31. 1. 2017) vám bude zasláno poděkování, informace o celkově vybrané částce a konkrétních útulcích, kam vaše pomoc směřovala. Přispět můžete zde.

Publikováno: 22.12.2016 12:55:06
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Střelecká revue a pro děti Méďa Pusík. Možná vám ještě na poslední chvíli vyřeší problém – co pod stromeček – vždyť předplatné časopisů je skvělým dárkem!

Čtěte dále
Publikováno: 21.12.2016 14:50:28
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Děkujeme vám, všem našim čtenářům, za vaši přízeň. Jen díky vám může časopis Pes přítel člověka vycházet už neuvěřitelných 61 let a být stále, dokonce i v této nelehké době, jedničkou na trhu. Děkujeme za vaše dopisy, postřehy, pochvaly i kritiky, které nám dávají motivaci pokračovat dál a stále se zlepšovat. Máme radost z vašich fotografií, příběhů a úspěchů, a do nového roku vám přejeme, aby těch úspěchů, radostných chvil a pohodových dní s vašimi čtyřnohými přáteli bylo co nejvíce.
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2017 plný pohody, úsměvů, pozitivního myšlení a důvodů k radosti přeje redakce Pes přítel člověka.

Čtěte dále
Publikováno: 20.12.2016 14:07:12
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Začínáme 62. ročník časopisu Pes přítel člověka. Ano, už tolik let vám přinášíme novinky ze světa kynologie!

Lednové číslo začíná představením neprávem opomíjeného plemene – vlčí špic je skvělým rodinným parťákem a psem do každého počasí. Dalšími, pro veřejnost stále zcela neznámými plemeny, která vám přestavíme, jsou stabyhoun a Barbado da Terceira.

Čtěte dále
Publikováno: 20.12.2016 13:01:15
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Pejsek na fotografii a mnoho dalších čeká na své nové majitele v nově vznikajícím útulku Naděje pro čtyři packy, který najdete na adrese Opřetice 64E, okres Benešov. Útulek byl založen za účelem pomoci opuštěným pejskům a kočičkám v nouzi. Od roku 2015, kdy se jeho majitelé přesunuli do domu na samotě, pracují usilovně na tom, aby rozšířili kapacitu útulku a vybudovali příjemný útulek i se zahradou pro jeho svěřence. Prostředí útulku přímo vybízí k procházkám.

Čtěte dále
Publikováno: 20.12.2016 10:04:41
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
Vzduchovky pro malé i velké – speciál Střelecké revue

Přesně před deseti lety vyšel jeden z prvních speciálů Střelecké revue s názvem Vzduchovky. Setkal se s velkým čtenářským ohlasem; tištěná verze byla záhy zcela vyprodána a zájemci stále ještě kupují verzi elektronickou.
Nový speciál „Vzduchovky pro malé i velké“ je logickým pokračováním toho prvního. Technická stránka volně prodejných zbraní na vzduchový nebo obecně plynový pohon se od té doby vyvíjela revolučním způsobem a v návaznosti na celosvětový boom jejich prodeje geometrickou řadou roste nabídka různých typů.
Speciál je od 12. 12. k dostání v prodejnách tisku.

 

Publikováno: 12.12.2016 11:59:52
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
<<<123>>>