Novinky

V této sekci serveru Pes přítel člověka se vám snažíme přinášet maximální množství aktuálních informací ze světa psů, přesto nemůžeme být všude. Pokud tedy máte takové informace, které by mohly zajímat i ostatní čtenáři našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@pespritelcloveka.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme v nejkratším možném termínu.

 

<<<142>>>
Charitativní koncert pro týraná zvířata!

Divadlo Oskara Nedbala v Táboře bude ve čtvrtek 10.října hostit další Psí party – charitativní koncert ve prospěch týraných zvířat.

Akci bude moderovat Kateřina Hrachovcová, mezi účinkující se zařadí houslista Pavel Šporcl, Marta a Tena Elefteriadu, Marcela Březinová, Hana Lounová a její BAND. Všichni umělci vystoupí bez nároku na honorář. Výtěžek koncertu použije Táborská ochrana zvířat na péči o 65 psů, 80 koček a jednoho koníka.

Publikováno: 30.8.2013 13:27:50
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Jaké bude letošní Mistrovství světa FCI IPO? Zazáří česká reprezentace v domácích podmínkách? Jaké výkony předvedou ti nejlepší psi na světě na obranách pod českou taktovkou? Jaké novinky připravili organizátoři?

Čtěte dále
Publikováno: 30.8.2013 11:11:09
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: IPO

Rozhodli jste se pořídit se štěně pro sportovní výcvik? V minulém díle jsme si na návštěvě u chovatele všímali chování  matky štěňat, nechali si štěňata oddělit podle povahy a věnovali se dále tak jen štěňatům námi vybraného pohlaví. Pokud se některé štěně stranilo, prchalo před námi, vykazovalo známky plachosti a výrazné nejistoty, případně se neustále choulilo ke svému chovateli, vyřadili jsme ho z našeho výběru. Pomocí hraček jsme si ověřovali hravost štěňat a jejich vytrvalost při hře.

Čtěte dále
Publikováno: 30.8.2013 11:05:05
Kategorie: Reportáže, zajímavosti
Rubrika: Reportáže

Časopis Pes přítel člověka nabízí možnost řádkové inzerce jak v tištěné formě v časopise, tak na našem webu www.pespritelcloveka.cz.  Cena řádkového inzerátu je odvozena od jeho délky – první 30 znaků včetně mezer stojí 100,- Kč, za každých dalších – i započatých – 30 znaků se cena zvyšuje o 50,- Kč. Fotografie 9 x 13 cm zabírající šířku jednoho sloupce stojí 290,- Kč. Cena inzerátu v rámečku se zvyšuje o 175,- Kč. Všechny ceny jsou včetně DPH.

Čtěte dále
Publikováno: 29.8.2013 12:02:19
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Se psem k moři – ano, ale co s sebou?

Tak v první řadě zajistěte očkování psa proti srdeční červivosti (podávají se i žvýkací tablety, ale ty působí až za měsíc). Také ošetření proti leishmanioze ve formě spot-on či obojku (popřípadě alespoň konzultace s veterinárním lékařem). Samozřejmostí je platné očkování proti vzteklině.

Čtěte dále
Publikováno: 29.8.2013 8:58:53
Kategorie: Reportáže, zajímavosti
Rubrika: Reportáže

Pro všechny příznivce IPO sportu, kteří drží palce českým reprezentantům na MS FCI IPO 2013 v Roudnici nad Labem, spouštíme na našem facebooku FANKLUB!
Napište, co máte na srdci, všechny vaše vzkazy našim reprezentantům předáme. Pojďme je společně podpořit – vždyť mistrovství světa IPO se u nás letos koná poprvé a výhodu domácího prostředí musíme využít na sto procent!

Čtěte dále
Publikováno: 28.8.2013 9:02:02
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: IPO

Karel Gott a Miro Šmajda a vodící kobylka Katrijn. Tři fanoušky zbožňované hvězdy.  Co mají společného? Tuto trojici spojuje dobré srdce. Chtějí pomoci dobré věci a svojí účastí na Super dni 2013 podpoří projekt „Pomoc přichází na čtyřech tlapkách“.  Je možné nechat si ujít setkání osobností takového formátu??? Přijďte spolu s nimi nasadit dalším psím pomocníkům pomyslná křídla a pasujte je na Helppsí anděly.

Čtěte dále
Publikováno: 27.8.2013 11:53:56
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Poslední dobou se nám množí ohlasy od vás, našich čtenářů a návštěvníku našich webových stránek, že vám váš webový prohlížeš nebo antivirový program hlásí ohrožení virem.

Zjišťovali jsme daný problém.

 

Čtěte dále
Publikováno: 27.8.2013 11:25:10
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
Dárek pro nové předplatitele!

Dárek pro nové předplatitele!

Co víme o pochvale? Jak správně odměňovat a motivovat? Jakou motivaci je správné zvolit? Jak správně používat pamlsky, balonky, klikr nebo jiné pomůcky pro výcvik? Platí na každého jedince stejný způsob motivace? Anebo je důležité cvičit s přihlédnutím na individuální pozornost a chuť psa do cviků?


Kompletní seriál od zkušeného výcvikáře Ladislava Macha vyšel v PPČ 3-9/2013. Komplet si lze objednat na adrese redakce nebo na redakce@pespritelcloveka.cz. Novým předplatitelům bude zaslán jako dárek na uvítanou.

Publikováno: 26.8.2013 15:09:43
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
<<<142>>>