Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Silvia Antalíková
Ulice:
Město: Praha
Telefon:
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Od 26. června 2018 hledáme naši šestiletou fenku Emičku, která se ztratila v Mnichovicích (Praha-východ). Je kříženka drsnosrstého jezevčíka. Výšku má asi 30 cm v kohoutku, váží kolem 10 kg. Srst šedá, na dotek jemná, během roku dorůstá. Nožky přechází do černé barvy, temeno hlavy světle šedé. V den ztráty měla na krku fosforově žlutý obojek s reflexním páskem, ozdobený kovovými červeně zbarvenými tlapkami. Na obojku visel neúplný kovový adresář tvaru ampulky. Je velmi hodná, vnímavá, k cizím lidem nedůvěřivá, proto se může chovat plaše.

Kategorie : Ostatní
Rubrika: Ostatní

Víte, co je flyball? Zajímá vás tento sport? Přečtěte si rozhovory s členy vítězného družstva z posledního mistrovství republiky, které se konalo v polovině září v Praze. Vítězné družstvo Hop Trop Praque tvoří kapitánka Anna Nováková, nabíječka Nikola Stejskalová a členové Tadeáš Kopáček a Dino, Veronika Hornychová a Bailey, Oldřich Stibor a Abby + Jezi, Petr a Petra Prokešovi s Lexem a Milena Vrbová a Cayenne, jenž je jediný kříženec mezi border koliemi.
Ve velké fotoreportáži s krásnými fotografiemi Martiny Irglové vám představíme 4 členy tohoto úspěšného týmu v obsáhlých rozhovorech.

Kategorie : Výcvik a sport
Rubrika: Flyball

V rámci mezinárodní výstavy paů v Praze, která se koná 2. prosince mezi 10. a 17. hodinou, bude probíhat i autogramiáda herečky Patricie Solaříkové, jež bude podepisovat svůj charitativní kalendář Psí život 2019, který si budete moci zakoupit.
Oblíbená herečka vydává tento kalendář společně se spolkem Psí život již několik let. Výtěžek z kalendáře jde každý rok na pomoc psům v nouzi (rozděluje se mezi různé pomáhající organizace a útulky). Kalendář pro rok 2019 má ještě další přidanou hodnotu - s dvanácti známými osobnostmi se fotili pejsci, kteří hledají nový domov a propagace v kalendáři by jim k tomu měla pomoci.

Kategorie : Ostatní
Rubrika: Ostatní

„Všichni majitelé hyperaktivních psů se stávají terčem otevřených nebo skrytých výčitek, že jejich pes je „špatně vychovaný“. Často už za sebou mají marnou pouť po několika kynologických cvičištích, kde jim každý cvičitel sdělil, jaké vážné chyby dělají nebo dělali: vybrali si například nesprávné plemeno, rozmazlovali psa, když byl ještě štěně, nepoužívali nebo nesprávně používali určité výcvikové techniky, zaměstnávali psa příliš málo nebo příliš mnoho a podobně. Znáte to i vy? Tváří v tvář těmto výčitkám si každý majitel začne dříve či později klást otázku: Proč se můj pes pořád chová tímhle způsobem? Opravdu jsem udělal něco špatně? Jsem vůbec schopný tohohle psa chovat a vychovat? Je to moje vina, že se mu nevede dobře a že se tak nesprávně vyvíjí? Tyto otázky mohou být velmi tíživé, a proto je pro majitele velkou úlevou, když najde pro chování svého psa vysvětlení." A právě k tomu by vám měli pomoci řádky a zamyšlení v materiálu, věnovanému již podruhé hyperaktivním psům, které najdete v aktuálním čísle Pes přítel člověka č. 11. Popíšeme se tam i procesy, které u hyperaktivního psa probíhají jinak než u jiných psů. Dozvíte se, jaké vnější příčiny v životě vašeho psa přispěly k tomu, že je takový, jaký je.

Kategorie : Ostatní
Rubrika: Ostatní

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Vlastníte Jack Russell teriéra a máte v archivu pěkné fotografie? Pošlete nám je do fotosoutěže! Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou nám posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 30. listopadu. Vybrané odměníme.

Publikováno: 22.10.2018 16:04:12
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Listopad

Portrét plemene by nebyl úplný bez fotosoutěže. Vlastníte-li bílého ovčáka, pošlete nám jeho fotografie o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 30. října. Vybrané odměníme.

Publikováno: 21.9.2018 12:17:49
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Říjen

Podzim je období, které přímo láká k procházkám, hrátkám i fotografování. Fotografie o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou na fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 30. listopadu. Vybrané odměníme.

Publikováno: 21.9.2018 12:15:05
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Říjen

Je členem vaší rodiny právě český fousek? Pošlete nám jeho fotografie! Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou nám posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz do 30. září. Vybrané odměníme.

Publikováno: 30.8.2018 9:47:17
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Září