Medailon uživatele

Přezdívka: Peggyna
Ulice:
Město: Praha
Telefon:
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

V sobotu 8. 10. 2011 proběhl již 3. ročník Voříškiády ve Stříbře, kterou zorganizovala Základní kynologická organizace (V Lipkách). V nepříznivém podzimním počasí třináct účastníků soutěžilo v různých disciplínách a předvedlo, co jejich svěřenci dokáží a co je naučili.

Kategorie : Ostatní
Rubrika: Ostatní
Výroční zpráva NFIV

Nadační fond irského vlkodava (NFIV) oslavil pět let. Tento fond byl založen na záchranu irských vlkodavů - nejen v případě hledání nových majitelů, ale i v případě jejich finanční tísně a za pět let tak pomohl 152 psům. Pokud je potřeba je fond otevřen i jiným závažným případům.

Zde si můžete přečíst výroční zprávu NFIV a v čísle 11/2011 vás čeká rozhovor s MVDr. Zuzanou Málkovou nejen o fondu. Il. foto: Bohuslav Remta

Kategorie : Plemena psů
Rubrika: X. skupina

Druhý ročník neoficiálních závodů Lukovské tunýlkaření proběhl 8. října v Lukové za poněkud aprílového počasí. Závody obsahují jumping, open a speciální parkúr sestavený pouze z tunelů a svou premiéru na několika tunelech si zde mohou zkusit i štěňátka.

I přes poměrně nevlídné počasí vládla pohodová nálada, kuchyně voněla domácími dobrotami a vyhřátou klubovnu s promítáním fotografií ocenili všichni, kteří se potřebovali ohřát. Prostě super akce!

Výsledky jumping, open, tunýlky

Kategorie : Výcvik a sport
Rubrika: Agility
KV Bulldog clubu Nižbor

Klubové výstavy BC, která proběhla 24. září, se účastnilo 44 psů, posuzoval pan rozhodčí z UK Rob Harris, z prestižní chovatelské stanice Nobozz.
Klubový vítěz fena a Top Bulldog 2011 fena + BOB se stala: Xirra Kvítko z Čertova, maj. V. Šafaříková, chov. I. Lišková (foto vlevo)

Klubový vítěz pes a Top Bulldog 2011 pes se stal: Leonardo Boy Moravia Falaris, maj. P. Hološková, chov. J. Stříž

Kategorie : Výstavy
Rubrika: Klubové a speciální

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Publikováno: 11.1.2012 9:42:03
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
Publikováno: 24.10.2011 13:12:36
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
Publikováno: 19.10.2011 9:12:35
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Agility

Fotografie z kruhu boerboelů, vítězů soutěží a ze soutěže karnevalových masek.

Publikováno: 7.10.2011 13:40:06
Kategorie: Výstavy
Rubrika: Klubové a speciální