Medailon uživatele

Přezdívka: IvetaP
Ulice:
Město: Žatec
Telefon:
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše


ALASKAN MALAMUTE KLUB ČR, pořádá 5. října XIV. Klubovou výstavu aljašských malamutů, na Kynologickém cvičišti v Praze 9-Klánovicích. Posuzovat bude paní Lenka Frnčová.

Kategorie : Výstavy
Rubrika: MVP
Saharští chrti na zámku

Rok s rokem se sešel a my zde máme pozvánku na klubovou výstavu saharských chrtů, která bude probíhat 3. srpna na zámku v Častolovicích. Pořadatelem výstavy je Klub saharských chrtů, který dobrovolně sdružuje chovatele, majitele i příznivce plemen azawakh a sloughi. Uzávěrka přihlášek 20. 7. 2013, propozice, přihláška.

Kategorie : Výstavy
Rubrika: Klubové a speciální

 Bloodhound na fotografii – vyhlášení nové fotosoutěže 

Soutěž o tři tříměsíční předplatné našeho časopisu právě začíná a vy nám můžete posílat fotografie svých bloodhoundů o minimální velikosti 300 kB. Nezmenšené snímky zasílejte spolu se svým celým jménem a poštovní adresou na e-mail: fotosoutez@pespritelcloveka.cz do 20. 6. 2013. Jména výherců zveřejníme na webových stránkách www.pespritelcloveka.cz a v čísle 8/2013.
Ilustrační foto: L. Sluka

Kategorie : Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Červen
Báječný den pro psa a rodinu!

V neděli 23. června se v Praze na Pankráci (park Družby) bude konat báječný den pro psa a rodinu pod názvem PesFest. Celým dnem vás provede Honza Musil a k poslechu i tanci zahrají Rangers (Plavci). A co vás čeká dále? Po celý den jsou naplánovány soutěže pro vás a vaše čtyřnohé mazlíčky, uvidíte ukázku dogdancingu, s výchovou psů vám poradí Stanislav Beníšek a mnoho dalšího. Více se dozvíte zde.

Kategorie : Ostatní
Rubrika: Ostatní

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Přinášíme fotoalbum z druhé výběrové soutěže MSKS, které pro nás nafotila Anna Juráková. Na startu se objevilo jednatřicet závodníků z původních třiatřiceti. Vítězkou závodu se stala Renata Machová Angelovová se svým německým ovčákem Tobiášem Anrebri s celkovým ziskem 288 bodů. Výsledková listina zde

Publikováno: 23.5.2013 14:00:00
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: IPO

Stalo se již tradicí, že od roku 2004 Alaskan Malamute klub ČR pořádá každý druhý rok Speciální výstavu aljašských malamutů. Letos se v pořadí již po šesté se sešli přátelé, majitelé a chovatelé tohoto plemene v sobotu 4. května na Speciální výstavě konané při MVP v Praze – Letňanech.

Z přihlášených třiadvaceti malamutů bylo posouzeno dvacet, k tomu jeden pár psů, jedna chovatelská skupina a dvě děti v Juniorhandlingu. Paní rozhodčí Gerda Kastl z Německa, která přijala pozvání AMKČR, posuzovala s přehledem a grácií, tak jak jsme u ní zvyklí. Titul Vítěz Speciální výstavy, BOB a Nejlepší pes získal dvouletý pes Igual Du Grand Stormyth paní Renaty Sütto-Vítkové a titul BOS a Nejlepší fena, jeho sestra Isabela La Bella Stormyth stejné chovatelky. Spolu též vyhráli soutěž o Nejlepší pár psů.
Nejlepším mladým psem a BOJ se stal importovaný pes paní Jany Hynkové Oakiok Magic Boy for Polární úsvit a titul Nejlepším veteránem a BOV se stal Ago Polární úsvit pana Tadeáše Walerii.
Ocenění Nejlepší chovatelská skupina si získala CHS Stormyth paní Kateřiny Scheuflerové-Bergerové.

Výstava proběhla v pohodě a přátelské atmosféře a můžeme se těšit na podzimní XIV. Klubovou výstavu AMKČR která se bude konat 5. října v Praze 9 – Klánovicích.Lenka Juhaňáková

Foto: Jakub Antoš

Publikováno: 17.5.2013 16:00:00
Kategorie: Výstavy
Rubrika: Klubové a speciální
Publikováno: 9.5.2013 13:00:00
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Dogtrekking
Publikováno: 7.5.2013 9:36:19
Kategorie: Reportáže, zajímavosti
Rubrika: Reportáže