Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Marie Trauškeová
Ulice:
Město: Praha
Telefon:
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Zbrusu nové číslo a k tomu několik speciálů vám právě teď nabízí redakce Střelecké revue. Jaké to jsou? Podívejte se dále.

Kategorie : Ostatní
Rubrika: Ostatní

Pes přítel člověka prošel změnou jak grafickou, tak tématickou a my věříme, že se vám bude líbit!
A co vás v novém čísle čeká? Téma měsíce zní Jako pes a kočka…, a věnuje se všemu kolem nich – pravidla spolužití, nemoci přenosné z koček na psy i na člověka, zkrátka vše, co je dobré vědět. A přinášíme vám také portrét bezsrstého plemene kočky Sphynx.
Plemenem měsíce se pro nás stal  japonský národní poklad – shiba inu, nejmenší původní špicovité plemeno oblíbené  i u nás. Představíme vám ale i plemeno jiné  - znáte ajlašského klee kaie?
Velkou část čísla věnujeme vašim dopisům a příběhům – určitě vás nenechá lhostejnými příběh nalezence Scoobyho – miláčka v plenkách, a mnoho dalších.
Vracíme se k staronovému seriálu o mantrailingu – a začínáme poněkud smutně – mohli čeští psi pomoci při pátrání po zmizelé dívence Míše?

Kategorie : Ostatní
Rubrika: Ostatní

V sobotu 28. 1. se v koňské hale v Sedlišti konaly kvalifikační závody na mistrovství světa obedience 2017 se zadáním titulu CACIOB. Závod přijela posuzovat paní rozhodčí Iveta Skalická, jako steward zde působila Zuzana Krejčiříková.

Kategorie : Výcvik a sport
Rubrika: Obedience

Poslední závod na mistrovství světa psích spřežení federace IFSS on-snow v Kanadě dopadl pro české reprezentanty výborně! Ve štafetě se jim podařilo získat stříbro!
Foto: Fitmin

Kategorie : Výcvik a sport
Rubrika: Mushing