Medailon uživatele

Přezdívka: redakce
Ulice:
Město: Praha
Telefon:
Email: redakce@pespritelcloveka.cz
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Plánovací kalendář 2019 je tady! Na stáncích od 26. 9. 2018!

Kategorie : Ostatní
Rubrika: Ostatní
Kategorie : Ostatní
Rubrika: Ostatní

Stále ještě nemáte všechny dárky a "ladíte"? Máme pro vás tip – darujte pod stromeček jako dárek předplatné našeho časopisu, každý měsíc tak jedno vydání – tedy dvanáct připomenutí svátečních chvil a pozornosti druhých určitě potěší. Darujte informace, rady a příběhy… Není nic jednoduššího – dárkový certifikát je zde! S číslem 2 Pes přítel člověka v lednu dostane vámi obdarovaný navíc i nástěnný plánovací kalendář.  Roční předplatné PPČ je 564 Kč, SK 25,65 eur. Kontakty pro objednání předplatného v ČR: Česká pošta, s. p. bezplatná linka 800 300 302, www.postabo.cz. Na Slovensku: Magnetpress Slovakia, s. r. o., tel: 004212/67 20 19 31 – 33, www.press.sk. Elektronická verze časopisů www.publero.cz.

Chcete se podívat na další časopisy z naší produkce?

Kategorie : Ostatní
Rubrika: Ostatní
Stop množírnám!

Smutné a velmi aktuální téma velkého množství psích množíren u nás nenechává chladným už velké množství lidí, naštěstí a díky jim! A vypadá to, že se snad začne něco dít i na poli legislativy. Ostatně bylo v této věc oslovena i Českomoravská kynologická unie. Osobně se domnívám, že ale opora a možnost řešit rázně tyto případy již nyní v současných zákonech je. Jen chybí možná chuť, možná důvod tak činit. V každém případě díky za každou medializaci a osvětu lidí. I proto jsem dnes přijala pozvání do ranního studia ČT 1. Funkce doprovodu se ujal Buráček a oba věříme, že se třeba pár lidí po reportáží zamyslelo či přehodnotilo, jaké štěně resp. odkud i jej koupit. Stanislava Jansová

Reportáž naleznete zde.

Kategorie : Reportáže, zajímavosti
Rubrika: Reportáže

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Obsáhlou reportáž z nejsledovanějšího závodu – šampionátu CACIT – Vám přineseme v PPČ č. 9 (v prodeji od 23. 8.). Fotografie z festivalu si však můžete prohlédnout už teď!

Foto: Martina Trnková

Publikováno: 9.8.2013 21:30:16
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: IPO

Soutěž o tři tříměsíční předplatné našeho časopisu právě začíná a vy nám můžete posílat fotografie svých foxteriérů o minimální velikosti 300 kB. Nezmenšené snímky zasílejte spolu se svým celým jménem a poštovní adresou na e-mail:fotosoutez@pespritelcloveka.cz do 15. 8. 2013. Jména výherců zveřejníme na webových stránkách www.pespritelcloveka.cz a v čísle 10/2013.

Publikováno: 29.7.2013 18:57:56
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Srpen

S novým číslem PPČ máme pro vás i dvě nové fotosoutěže!

Tentokráte na téma - ,, Slunce, léto, pes“ a ,,Výcvik je i o radosti! Své letní fotografie, či snímky z  výcviku nám můžete zasílat do 20. 8. 2013 na adresu fotosoutez@pespritelcloveka.cz. Šest nejlepších snímků odměníme tříměsíčním předplatným.

Publikováno: 27.6.2013 20:25:54
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Červenec

Nová fotosoutěž  pro vás!

Máte doma velkého švýcarského salašnického psa?

V čísle 7. našeho časopisu jsme se věnovali velkým švýcarským salašnickým psům a jejich příbuzným, proto jsme pro vás připravili novou fotosoutěž spjatou s těmito plemeny. Fotografie vašich tříbarevných krasavců – bernských, apenzelských, entlebušských nebo velkých švýcarských nám můžete posílat v minimálním rozlišení 300 kB na adresu fotosoutez@pespritelcloveka.cz do 18. července. Ty nejpovedenější fotografie odměníme tříměsíčním předplatným našeho časopisu a jména výherců zveřejníme v čísle 9/2013 Pes přítel člověka.

 

Publikováno: 27.6.2013 13:09:36
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Červenec