Nejen o kráse psů

Soutěž Šampion šampionů proběhla v sobotu 10. ledna již tradičně v Top Hotelu Praha. Před soutěží byli dopoledne vyhlášeni vítězové dvou celoročních soutěží – Dostihový vítěz 2014 a Pes roku. Jejich vítěze vám budeme postupně představovat v průběhu roku v dalších dílech našeho časopisu. Smutnou realitou je fakt, že mnoho z nich se nedostavilo a vyhlášení samé bylo prakticky bez diváků…

Samotná soutěž Šampion šampionů probíhala v poklidném tempu až k divácky atraktivní a očekávané  „rychlé smrti“ z rukou pěti rozhodčích, kdy proti sobě nastupovali zároveň k posouzení dvojice psích semifinalistů. Fotografie všech prvních třech v jednotlivých skupinách FCI vám přináší nové číslo PPČ č. 2.

A v reportáži najdete zamyšlení i otázku, na kterou by nás zajímal váš názor. Vždyť je to jistě otázka, která trápí nejen organizátory, ale především nás účastníky akcí, kteří se marně ptají – kam zmizela atmosféra pospolitosti, pejskařských setkání? Napište nám svou reakci na reportáž na redakce@pespritelcloveka.cz.

Foto: Ing. H. Brychta

Publikováno: 23.1.2015 10:14:16
Kategorie: Výstavy
Rubrika: NVP