Pejsku! S peklem se nežertuje!

Nezapomenutelná Mikulášská besídka pro psy. Jediná svého druhu v ČR.
Už jste se někdy zúčastnili psí Mikulášské? Znají se vaši čtyřnozí parťáci osobně s Mikulášem? Dostali vaši hodní psíci dáreček od Anděla? Pozval Čert vaše psí zlobivce na prohlídku pekelné říše? Pokud jsou vaše odpovědi NE, tak neváhejte dorazit. O tohle nemůžete své chlupáče ochudit.

Tuto unikátní Mikulášskou zahájí externí spolupracovníci Helppes o.p.s. – Mikuláš s Čertem i Andělem tradiční nadílkou pro všechny pejsky. Stejně jako je tomu zvykem na dětských besídkách, hlavní hrdinové akce (tedy u nás pejsani) budou muset ukázat, co umějí. Pro nezbedy má Čert připravenou dokonce exkurzi do pekla. Hodní pejsci, kteří nebudou Čertem odneseni, mohou vyzvat své majitele na speciální pětitiboj a „Aport buřta“. Jednotlivé soutěže jsou připraveny tak, aby si mohli společně „změřit síly“ zdraví majitelé psů i majitelé psích pomocníků – psů asistenčních, signálních a vodících. Aby byly „síly“ vyrovnány a zdraví neměli žádné výhody, jsou některé disciplíny absolvovány na vozíčku, některé s berlemi a některé s neprůhlednými klapkami na očích. Pro zdravé lidi je to zároveň možnost si vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je být odkázán na pohyb s pomocí berlí, sedět na invalidním vozíku či nevidět a přitom zvládat plnit nějaký úkol.

Chcete strávit příjemnou, zábavnou, ale hlavně smysluplnou a aktivní sobotu s celou rodinou a svým čtyřnohým kámošem? Svou účastí navíc přispějete na projekt výchovy, výcviku a předávání asistenčních a signálních, státem nedotovaných psů pro lidi s handicapem – „Pomoc přichází na čtyřech tlapkách“.

Popis soutěží Mikulášské párty najdete zde:

Tisková zpráva:

Kdy?  V sobotu 3. 12. 2016 od 10:30 hodin (10:30 až 11:00 prezentace účastníků)
Kde?  Helppes – Centrum výcviku psů pro postižené o.p.s., Praha 5 – Motol, Plzeňská ulice (proti STK a hotelu Golf)

Jak se k nám dostanete?
autem – Plzeňská - 100 metrů za čerpací stanicí Robin Oil (ve směru od centra) - první ulice vpravo, po hlavní (Zahradníčkova) do leva, po cca 200 metrech po pravé straně restaurace, vlevo parkoviště. Areál se nachází ihned nad parkovištěm, směrem na Plzeňskou ulici.
tramvají č. 9 a 10 - zastávka Hotel Golf, vchod do areálu 10 metrů od zastávky – značeno

Kontakty:
Zuzana Daušová - ředitelka
gsm: 603 769 864
info@helppes.cz

Veronika Paldusová – PR manažerka projektů
gsm: 739 077 641
info@helppes.cz

Publikováno: 10.11.2016 8:56:54
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Canisterapie