Nová psí kuchařka a vánoční soutěž pro vás!

V Česku žije přes 2,5 milionů psů, zhruba v každé druhé domácnosti. Jejich oči často loudí sousto u stolu, a právě proto vznikla kuchařka pro psy Neštěkej a jez! od autorek Kataríny Králové a Kristiny Šemberové. Je plná menších i větších dobrot: na trénink, na občerstvení během dne i za horkého léta. Rozhodně nechybí pohoštění na slavnostní příležitosti, jako jsou Vánoce či narozeniny! Většinu ze 78 receptů mohou jíst i jejich páníčci, jen si je na talíři přisolí či okoření. Správnost receptů garantuje MVDr. Eva Štercová Ph.D. z Ústavu živých zvířat na Fakultě veterinárního lékařství na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno.

A protože je stále ještě dost pejsků, kteří v útulcích čekají na svou rodinu a plnou misku, 15 % z prodeje knihy darují autoři kuchařky pejskům v nouzi.
192 stran, doporučená prodejní cena 569 Kč, www.kucharkapropsy.cz

Vánoční soutěž pro vás!

Zaujala vás nová kuchařka pro psy Neštěkej a jez? Můžete ji vyhrát! Pošlete nám nejhezčí fotografie svých psích miláčků, jak tráví Vánoce, a připojte k nim vánoční příběh. Dva nejzajímavější příběhy zveřejníme a odměníme touto knihou.
Snímky o minimální velikosti 600 kB spolu se svým jménem a poštovní adresou posílejte na adresu fotosoutez@pespritelcloveka.cz nejpozději do 5. prosince.

Publikováno: 30.11.2018 10:45:15
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní