Nejlepším vánočním dárkem, který lze ještě stihnout, je předplatné našich časopisů!

Předplatné časopisů Pes přítel člověka, Méďa Pusík, Bumík, Praktik a Střelecká revue jsou skvělým dárkem pro vaše blízké.

Jak se stát předplatitelem?

Pes přítel člověka

Nejdéle vycházející a nejčtenější časopis o psech u nás. Portrét plemene, rozhovory, veterina, rady, příběhy, reportáže, ale především život se psem takový, jaký je. Nyní k předplatnému dárek – nástěnný plánovací kalendář ZDARMA!
Roční předplatné 564 Kč, SK 25,65 eur. Vychází každý měsíc.

Střelecká revue

„Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.“ Takové je motto Střelecké revue, časopisu, který se věnuje ručním palným zbraním, a to jak sportovním, tak i sebeobranným, vojenským a loveckým. Nezapomíná ani na zbraňovou legislativu.
Roční předplatné 720 Kč, SK 31,95 eur. Vychází každý měsíc.

Praktik

Časopis je určen všem, kdo rádi kutí, přestavují či vylepšují svůj dům, byt, chalupu i zahradu. Jeho příloha Byt magazín se pak věnuje údržbě a opravám panelových bytů, jejich společných prostor a vybavení.
Roční předplatné 348 Kč, SK 18,50 eur. Vychází každý měsíc.

Méďa Pusík

Dnes již kultovní časopis pro předškoláčky a žáky prvních tříd. Laskavá postavička médi Pusíka provází dítě příběhy a úkoly. Součástí časopisu je vždy i vystřihovánka, novinkou je Pracovní sešit pro předškoláka. Časopis doporučovaný logopedy a pedagogy.
Roční předplatné 348 Kč, SK 14,15 eur. Vychází každý měsíc.

Bumík

Medvídek Bumík vypráví našim nejmenším „čtenářům“ příběhy, motivuje je ke spolupráci na úkolech a tvorbě vystřihovánky a především ke komunikaci s rodiči. Hravou formou tak procvičuje jazýček, motoriku i fantazii dítěte.
Roční předplatné 276 Kč. Vychází každý měsíc.

Kontakty pro objednání předplatného:

Internet: www.postabo.cz, e-mail: postabo.prstc@cpost.cz. 

Telefonický příjem objednávek na bezplatné telefonní lince: 800 300 302
Předplatné a distribuci na Slovensku zajišťuje: Magnet Press Slovakia, www.press.sk
Objednávka starších výtisků: Pražská vydavatelská společnost s.r.o., P.O.Box 142, 130 37 Praha 3, tel. / fax: 222 718 046, e-mail: starsivytisky@pvsp.cz
Předplatné do zahraničí kromě Slovenska zajišťuje: MediaCall, s. r. o.

Kalendář PPČ můžeme poslat: na dobírku, tj. 99,- Kč kalendář + 81,-Kč poštovné a balné, celkem 180,- Kč, nebo je možné provést platbu předem, tj. 99,- Kč za kalendář, přičemž poštovné a balné je zdarma. Při koupi kalendářů na Slovensku se zákazníci mohou obracet na firmu MAGNET PRESS Slovakia (kontakt predplatne@press.sk, tel: 02/67201931-33). Cena za kalendář činí 3 eura včetně poštovného.

Publikováno: 19.12.2017 14:28:41
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní