Dusty hledá nový domov

Obracím se na vás s prosbou o pomoc při hledání dočasné péče nebo domova pro Dustyho, křížence NO a staforda.
Bohužel ani jeho život nezačal příliš dobře, je bázlivý a člověk musí být obezřetný, aby ho nijak nestresoval. Je to nalezenec, ti lidé, kteří ho našli, ho původně chtěli do chovu, ale pak se jim znelíbil, že je menší, má křivé uši atd... Bohužel jeho největší problém je jeho silný lovecký pud, kterého se vzdát nehodlá. Po konzultaci s odborníkem nám bylo potvrzeno, že s největší pravděpodobností už zkušenost s lovem má a zbavit ho loveckého pudu je takřka nemožné.

Bohužel ani po dlouhé době usilovného snažení Dusty absolutně neakceptuje domácí kočičky a slepice! Z tohoto důvodu sháníme pro Dustyho dočasku nebo případně rovnou domov u hodných, aktivních lidí, kde nebudou kočky, slepice aj.
Mohl by PROSÍM někdo pomoci a nabídnout dočasku nebo případně domov?
Dusty je 10 měsíční temperamentní, milý a mazlivý rošťák, kříženec NO a stafordšírského teriéra, který si přítomnost člověka velmi užívá. Určitě by ho bavil nějaky "psí sport", je velmi inteligentni, rychlý a učenlivý. Co se týče snášenlivosti, tak k jiným pejskům a fenečkám je bezkonfliktní, jen kočky a slepice nebere.

V případě dočasné péče budou veškeré náklady hrazeny naším spolkem "Německý ovčák v nouzi". Více informací na tel. 602 785 221


Publikováno: 8.8.2017 12:39:52
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní