24 Motivační foto/video Eva Mazurková

Dvacátým čtvrtým soutěžícím je Eva Mazurková, která nám zaslala krásné video. Co nám k němu napsala?

 

Tak jsem se rozhodla zaslat naše nejnovější video do soutěže.
S radosti vám teda představuji moji parťačku Berii. Nedávno to byl rok co jsme si jí přivezli domů.

Zrovna na Valentýna jí bylo 17 měsíců. Trikům se věnujeme od 6 měsíců, mimo triky také trénujeme agility. Agility se věnujeme skoro rok, a musím říct že jí to velice baví. A pro tento rok jsme spolu přihlášeny už na dvoje závody, taky rády chodíme na hory, a  plánujeme začít s canicrossem, jelikož jí běhání opravdu baví..
Musím říct, že je učenlivá a postupně se učí to co se po ní chce, někdy se fakt divím, že chápe ta rychle. Naše další aktivita jsou vořiškiády, minulý rok jsme byly na 2 vořiškiádách, kde jsme se umístily na třetích místech, tento rok se opět na nějaké přihlásíme. Mimo jiné je velice dobrý hlídač. Naše plány do budoucna jsou jasné, určitě chceme zkoušky z dogdancingu a zkoušky z agility.
A teď proč jsem si vybrala zrovna jí. Před rokem mi zemřela 15-ti letá fenka a ztráta byla strašná. 15 let vám po zahradě běhá tak úžasné stvoření a zničeho nic prázdno. Proto jsme se rozhodli pořídit si dalšího společníka. Pár dní po vánocích jsem si jen tak projížděla inzeráty psů, jestli nenarazím na podobného pejska jako jsme měli, a co se nestalo, našla jsem, když jsem uviděla fotku okamžitě jsem volala rodiče. Shodli jsme se, že je jí opravdu podobná. Náš předchozí pejsek byl kříženec, matka byla špic a otec neznámy. A proto jsme se rozhodli pořídit si špice. A teď zpátky k inzerátu, inzerát byl pár měsíců starý, nevěděli jsme zda je fenka ještě volná, maminka neváhala a napsala zprávu majitelům. Majitelé se ozvali se zprávou, že je pejsek ještě stále volný a má 4 měsíce. Maminka poprosila o aktuální fotky, za několik hodin nám je zaslali a my měli jasno! Jedeme si pro ní.
Ale byl v tom ještě háček, jaké jí dáme jméno. Nechtěla jsem nic ohraného, a tak jsme vymýšleli, mamka, že by se jí líbilo Berenika a z toho vlastně vzniklo – Berie. 29.12. jsme si pro ní jely až do Prahy, a to jsme z Ostravy, ale ta cesta za to stála. Jelikož jsme si jí odebíraly celkem pozdě, trvalo trošku déle, než si na nový domov zvykla. Ale za pár týdnů bylo už vše, jak má být, ale stále s úsměvem vzpomínáme na ohlodaný zahradní nábytek. Zničila vše, co se jí dostalo pod čumák, včetně mého mobilu.
Jsem ráda že jí mám, bez ní si už život nedokážu představit.

 

Na jejich video se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=zA5SCoaMq6I&feature=youtu.be

 

Zaujala vás soutěž? Zúčastnit se můžete i vy! Připravili jsme si pro vás spoustu skvělých cen. Více informací se dozvíte zde: http://pespritelcloveka.cz/kategorie.aspx/ostatni/clanek/tocte-a-fotte-dal-videosoutez-pokracuje-i-dalsi-mesic

(Příspěvek neprošel redakční ani jazykovou úpravou.)

Publikováno: 16.2.2016 15:36:05
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Únor