23 Motivační foto/video Veronika Kalončev Kalabzová

Dvacátým třetím zaslaným příspěvkem do soutěže je video od Veroniky Kalončev Kalabzové. Podívejte se na krásné video s nežným obrem!

 

Pár slov o Klerencovi:
Klerenc, který slyší také na zdrobněliny Klarinek, Klerýsek, Kleroušek či Kájínek, je tříletý fundlák, který se už cca rok věnuje dogdancingu pod vedením výborné Vandy Gregorové. K dogdancingu se dostal tak, že jeho panička viděla nádherný tanec Mariny Novoselové s její fundlačkou Funnewf Glorií Day, s níž vyhrála 3. místo na mistrovství světa v Helsinkách. Byl to jasný důkaz, že tančit může i fundlák, a nejen border kolie a podobná plemena.
Předtím, než se Klery začal věnovat dogdancingu, cvičil pravidelně poslušnost na cvičáku a úspěšně složil zkoušku ZZO. Po této zkoušce se začal připravovat na obrany a stopy, aby složil zkoušku ZM a zařadil se tak do pracovní třídy. Nicméně se ukázalo, že stopy a obrany nebaví ani Kleryho, ani jeho paničku, a tak se začali porozhlížet po vhodnější aktivitě :) A takto začal Klery tančit :)
Klerenc trénuje jak samostatně, tak i se svým 9-tiletým parťákem, fundlákem Mambem, s nímž žije ve společné domácnosti :) Zatímco Klery je spíše rozvážný pomalý tanečník, starší Mambo se může vždy přetrhnout a dává do tance daleko větší energii a nadšení než rozvážný Klerenc. Do budoucna je pro Kleryho a Mamba výzvou natrénovat společný taneček se svou paničkou :)
Kromě dogdancingu jsou Kleryho dalším koníčkem výstavy a cestování. Doma si nashromáždil už spoustu pohárů. Největší radost mu udělal titul BOB, který už 2x získal na klubové výstavě novofundlandího klubu. Pravidelně se ale účastní i mezinárodních výstav a také se podíval loni na světovou výstavu do Milána.

Na jejich video se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=Vco_syPJhyM

 

Zajímá vás soutěž? Rádi se psem cvičíte? Přihlašte se i vy! Čeká na vás spousta hodnotných cen! Více o soutěži se odzvíte zde: http://pespritelcloveka.cz/kategorie.aspx/ostatni/clanek/videosoutez-pokracuje-na-kazdeho-ze-tri-vybranych-vitezu-tentokrat-ceka-30-kg-granuli-a-dalsi-ceny

 

Příspěvek neprošel redakční ani jazykovou úpravou.

Publikováno: 11.2.2016 10:19:09
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Únor